-33%
Vacuumpomp voor airco of koeltechniek 2 Traps op accu
koel-service.nr: Model: VRP-2DLi OverzichtMaxivac Draadloze 2-traps Vacuümpomp VRP-2DLi R32
De Maxivac VRP-2DLi draadloze 2-traps vacuümpomp is een krachtig en veelzijdig hulpmiddel voor HVAC-professionals. Ontworpen voor efficiëntie en mobiliteit, biedt deze pomp uitstekende prestaties bij het vacumeren van airconditioning- en koelinstallaties. Met zijn robuuste dubbele trap ontwerp en draadloze functionaliteit is de VRP-2DLi een ideale keuze voor professioneel gebruik.
Kenmerken Vacuümpomp
- Debiet: 57 L/min voor snelle en efficiënte vacuümvorming.
- Pompontwerp: Dual-stage ontwerp voor verbeterde efficiëntie en betrouwbaarheid.
- Inlaatpoort: 1/4" SAE poort voor gemakkelijke aansluiting.
- Oliecapaciteit: 160 ml, zorgt voor langdurig gebruik zonder veelvuldig onderhoud.
- Batterij: Voorzien van een 18V 5Ah batterij voor draadloze mobiliteit en een looptijd van 50 minuten.
- Compact en lichtgewicht: Met afmetingen van 233×90×190 mm en een gewicht van slechts 3,2 kg, gemakkelijk te vervoeren en te gebruiken.
Met een airco vacuümpomp wordt vacuüm gegenereerd. De werking van de pomp is vergelijkbaar met die van een compressor. De toepassing is echter niet aan de pers- maar aan de aanzuigzijde. Met de vacuümpomp wordt niet condenseerbare gassen, uit een installatie onttrokken dit is belangrijk voor een optimale koel reseltaat, tevens is de levensduur langer van u installatie. Onze vacuümpompen worden vooral in de koeltechniek en airconditioning installatiemarkt gebruikt.
uitleg werking Vacuumpomp:
Vaak word de vraag gesteld is deze geschikt voor R32 ?, maar vacumeren is bedoeld voor lucht en vocht uit de installatie te halen, heeft u een storing [BV lekkage] waar R32 in zit dan moet u de installatie leeg halen met een afpompunit en afpersen met stikstof om de lek te zoeken , tevens is het niet aan te raden om R32 bij te vullen, R32 is een menggas en moet u de installatie met nieuw gas opnieuw vullen. Dus vacumeren is bedoeld om lucht en vocht uit de installatie te halen en heeft niks met de soort koelmiddel te maken wat er in zit, Dit is wel van toepassing bij een afpompunit waar u de R32 mee uit de installatie haald. veel fabrieken geven wel aan geschikt voor R32 maar zoals hierboven is uitgelegd, is dit van toepasseng bij een afpompunit, voor vragen hierover kunt u ons mailen of bellen